O nás

Sme partia mladých dospelých ľudí, ktorú baví hra Minecraft.

Naše servery sú otvorené bez whitelistu všetkým priaznivcom originálnej Minecraft hry.

Servery prevádzkujeme, lebo nás to baví a radi sa bavíme s partiou pohodových ľudí s rovnakým zanietením pre hru

Zakladateľkou a majiteľkou portálu je a vždy bola Akinomka, ktorá tu figuruje v pozícii majiteľa-staviteľa-vizionára. S jej exkluzívnymi nápadmi na nové veci jej pomáha team ľudí, ktorí programujú, testujú a pomáhajú s chodom jednotlivých serverov, a bez ktorých by nefungoval tento portál.

Náš team je otvorený všetkým šikovným ľuďom, programátorom, grafikom a ďalším, ktorí sú fanúšikmi Minecraftu a zaoberajú sa  jeho rozvojom alebo len chcú ukázať svoje schopnosti v tejto hre.

Pokiaľ potrebuješ admina alebo moderátora a v hre sa nenachádza, navštív náš TeamSpeak (ts3.b-paradise.eu) a kontaktuj ich tam alebo ich kontaktuj cez web-fórum. Chcem podotknúť že portál B-Paradise.eu nie je komerčný portál, preto tím tvoria ľudia, ktorí sú v reálnom živote zamestnaní alebo sú študenti stredných škôl a univerzít a činnosť na serveroch robia vo svojom voľnom čase v rámci svojich možností. Preto maj trpezlivosť na ich reakciu z tvojho podnetu, požiadavky alebo sťažnosti. Pokiaľ chceš daného človeka kontaktovať priamo v hre, použi v hre príkaz „/mail nick správa“ v chate („/mail akinomka Môžeme tu…?“ napríklad). Adresát po prihlásení do hry dostane všetky správy, ktoré mu boli v hre zaslané.

Príjemnú hru ti praje A-Team.

Nick funkcia Pôsobnosť
akinomka adminmajiteľ *mc servery
Gexigo adminguard *mc servery
Def not Mihall front-end web

Z histórie :

Portál B-paradise bol založený 6.12.2011 akinomkou, v tej dobe vznikol klasický minecraftový portál kde hrala malá skupina hráčov, hlavne sa zameriavala na stavanie a tak sa celý server zmenil na creativ server.

V júli 2012 sa portál rozšíril o klassik server, a módovaný IC server, ktoré technicky zabezpečoval Hunterzcz. Mnohý z vás sa s portálom B-Paradise stretli hlavne vďaka sledovaniu livestreamov s akinomkou alebo vďaka youtube tutorialom: IC2school, kde akinomka s doktoromNaR sa snažila ukázať vám čaro módovaného minecraftu. Portál fungoval s teamom, ktorý sa snažili byť každému z vás nápomocný. Pre nezhody a-teamu opustil hunterzcz team. Nakoľko bol jediným technikom, ktorý sa za tie roky spoločnej spolupráce zdokonalil v programovaní módovaných minecraftových serverov, sa rozvoj módovaných serverov B-paradise  pozastavil.

Momentálne portál  má funkčné 2 servery  Classic server a Creative server, ktoré sú dostupné na prehliadku