Aktuálne z B-Paradise

Oznamujem hráčskej verejnosti , že portál B-Paradise do budúcna zostáva v zostave dvoch serverov Classic a Creative.

Na oba servery bude vstup volný pre všetkých majiteľov originálnej hry, no o herný priestor budú musieť mailom kontaktovať admina prostredníctvom webovej stránky. Pre nízky hráčsky záujem zachovávam len servery s unikátnymi stavbami pre staviteľov mc.

Ďakujem za dlhoročnú priazeň všetkým hráčom, ktorí hrali na našich serveroch, všetkému personálu, ktorý za tie roky na portále strávil veľa času.

Život ide ďalej, a moje priority sa posúvajú iným smerom ako je minecraft. Pevne verím, že z času na čas z nostalgie prídete pozrieť stavby na  MC serveroch Classic a Creative, ktoré sú aj mojou srdcovou záležitosťou, a hlavne ma s nimi spája veľa spomienok, preto ich naďalej budem udržiavať v chode.

 

Akinomka

 

6 thoughts on “Aktuálne z B-Paradise

 1. To si děláte srandu… A já se tak těšil na IE2… Proč ho aspoň nespustíte…

  1. Ahoj! Bohužiaľ, sranda sa nekoná. Príprava servera a jeho otvorenie sa zrušilo kompletne. Je to smutná správa. No ak si si počas prípravy servera stihol stiahnuť inštalátor, tak ako viacerí z vás, tak IE2 môžeš hrať v single móde.

   K otázke prečo sa aspoň nespustí, je odpoveď už trošku zložitejšia. Long story short: Z viacerých dôvodov, ktoré majú celkom veľkú váhu pri rozhodovaní, či sa server spustí alebo nie. Z veľkej časti tieto dôvody prevážili a rozhodnutie padlo na „nie“ pre spustenie servera. Aké dôvody to boli to už ja povedať nemôžem, pretože ja som v úzadí a len čo to občas prehodím v reči na TS-ku. Čo ale môžem povedať, sú asi dva hlavné dôvody, a to nezaplnená pozícia programátora, ktorý by bol ochotný tu stráviť celý deň, len aby sa venoval serveru, a druhý dôvod je práve nedostatok takého času, čo už ale platí pre celý admin team b-paradise.

   Z môjho krátkeho pátrania môžem povedať len jedno, a to že v blízkej budúcnosti sa server chystať nebude. Čo prinesie ďaleká budúcnosť je vo hviezdach.

 2. Chtěl jsem se zeptat, jak se mám dostat na Classic, když na lobby potřebuji 1.8 a na Classic 1.10. Jestli to je záměrně, tak se omlouvám. Díky

  1. Ahoj! Žiadny lobby server nie je. Upgradni si MC na verziu 1.10.2 a pripoj sa na 82.208.17.23:27928. Hodí ťa to priamo na clasic.

Comments are closed.