Vanilkové dobrodružstvo pokračuje

2.časť

po dlhom putovaní nemilosrdnou krajinou, divokými mobami, mučený hladom(v mojom prípade aj parkurom) sme našli naše vysnívané miesto. Skôr ako sme začali budovať, robili sme rôzne výpravy a veľa sme kopali a kopali. Takto vyzeralo naše vyhliadnuté miesto pred stavaním (na foto sa náš Shrek vracia z výpravy,kde konečne stretol svojho oslíka)

mediaval pred

 

Teraz už to miesto je zastavané, staviame tam  „mediaval“ stredoveké mestečko.

mediaval_po

pred kopcom aj za kopcom bola dedinka s vesničanmi kde nesmie chýbať náš Shrek s oslíkom . Vesničania sú podstatne dôležitý pre nový enchant „mending“ . Predáva ho bielo odetý vesničan a slúži na samoopravovanie enchantnuteho itemu. Samozrejme kšeftuje s emeraldami .

mediaval_vilage

 

Šťastne sme  v ende  oživili draka, dostali sa do novej pevnosti z nového materiálu, objavili nového moba ,od ktorého to levitovanie poriadne zabolí a našli sme aj nové krídla „elytru“ na lodi .

  1. položenie oživovacích krištálov, ktoré oživia draka.

oziveniedraka

2. zabitie draka

oziveniedraka2

3. nová end-pevnosť, dostaneš sa k nej cez nový portál, ktorý sa vygeneruje po zabití draka(stačí jeden portál do daného sveta a tam treba hladať pevnosti).  V tomto svete sa oplatí putovať a objavovať nové a nové pevnosti a lode…Je ich tam mnoho

pevnostend

 

4. Loď v ende, ktorá v sebe skrýva poklad „krídla elytra“

lodend

 

Na záver naše hradby v mestečku ktoré staviame na vanilla serveri.

mediaval_vanilla

pokračovanie nabudúce…

2 thoughts on “Vanilkové dobrodružstvo pokračuje

  1. Opravdu krásné a nádherné stavby Aki. Nicméně je zde jeden problém – jsem tvůj Hater a musím ti tedy říct, že obrázky a příběh toho, jak si hraješ na vanille už nikoho nezajímá. Timelapse video by mělo větší ůspěch – nebo aspoň sestříhané kousky zachycené během hraní.
    Doufám, že tento můj zvratek zde bude hodně dlouho a neskončí ve voidu, jako ostatní nepohodlné komentáře.

  2. Gorilla, vždy sa nájdu aj taký čo si radi pozrú obrázky. Video pre mňa znamená veľa času stráveného pri jeho vytváraní a následne pri jeho úprave. Radšej ten čas strávim stavaním tých stavieb. ˇUprimne ti poviem , minecraft hrám pre svoj relax a nie pre popularitu na YT scéne. No a prečo publikujem na web? pre potešenie a drobné info pre hráčov čo o to záujem majú. Predsa len verzia 1.9 priniesla úplne prekopaný minecraft čo sa týka zbraní, pre nás stavbárov priniesla kopec nových vychytávok, pre všetkých hráčov množstvo nového.

    btw na timelaps by bolo treba buď dva compy, alebo partnera, ktorý by mal tú trpezlivosť globálne točiť pokaždé keď staviam, čo je docela nereálne. Ale už ako by som ťa počula , že sa vyhováram. Tak sa nebudem, skrátka to robiť nebudem, nemám k tomu žiadnu potrebu ani motiváciu.

Comments are closed.