MARKET B-PARADISE

Ahojte, tento víkend priniesol svoje ovocie . Zatiaľ len na Skyblocku, ale čoskoro aj na Classiku,  sme  spustili dlho očakávaný MARKET.

Market je sponzorská zmenáreň BONov. Bon je virtuálna  mena , ktorú získaš za sponzorské hlasovanie v prospech portálu B-Paradise , odkaz nájdeš  na našej web stránke tu (viď. obrázok)

hlasuj

Bon/y je možnosť získať aj za priamu podporu portálu cez paypal, odkaz je umiestnený na webe na pravej strane dole. Do budúcnosti pripravujeme tiež sponzorovanie portálu cez sms.

V MARKETE  B-PARADISE nájdeš potrebné informácie o Markete, o spôsobe výmeny bonov za tvoju vybranú odmenu a iné užitočné informácie. Taktiež tam nájdeš kategórie v ktorých môžeš vyberať tvoju odmenu podľa zaradenia balíčkov a itemov. Market postupne doplňujeme.  Balíčky a itemy v MARKETE  je naše poďakovanie za tvoju podporu portálu B-Paradise.

BP_market

Market spojazdnili: Technicky: cesky_DJ a Gexigo,  Graficky: Gexigo  a do všetkého sa vŕtajúca akinomka :-)   – za spoluprácu im patrí veľké ĎAKUJEM !!!

2 thoughts on “MARKET B-PARADISE

  1. Ale máme, bez teba by ten market nebol :-). Tak isto by neboli funkčné chalenge… a mnoho iných maličkostí, ktoré nikto nevidí. Preto to poďakovanie je na mieste. Ja som ich s teamom vymyslela, dodala ti ich v písomnej forme a ty si si dal tú námahu to prepísať do správnej formy aby aj fungovali. A hlavne je za tým mnoho času, ktorého aj ty máš málo.

Comments are closed.