Vanilla server – ako to je ?

vanilla spawn

Zdravím všetkých skalných hráčov  minecraftu vo vanilla móde. Píšem tento článok pre hráčov, ktorý stále nepochopili čo je to vanilla server. Takže, tento server je minecraft v pôvodnej podobe. Neobsahuje žiadne podporné pluginy na zmenu tejto hry. Čo to znamená ? Znamená to že tu neexistuje ochrana hracieho územia a ani osobných vecí. Hráč sa musí sám postarať o dômyselný úkryt svojho herného majetku. Kto je šikovný, a pozná tipy a triky tejto hry, vie ako schovať a maskovať svoj majetok. Hold hráči čo navštívia tento server obvykle plienia a ničia obydlia a sklady ktoré objavia, toto ale nie je zakázané konkrétne na tomto servery, pretože ako som už vyššie spomínala, tento server je plne v základnej podobe minecraftu bez zásahu ochranných pluginov. Ak by som k tomuto serveru pridala akýkoľvek plugin, už by to nebol Vanilla server. Riešenie  pre hráčov, ktorý tu vyžadujú ochranu majetku je ukončenie hry na tomto Vanilla servery a presun na Classic server – tam je ochrana herného územia protectom.

Pevne verím že som dostatočne objasnila, prečo na Vanilla servery sa nebude nič meniť, a nie je to neochotou admin teamu, ale pre vyššie uvedené dôvody.

Prajem plmo neobmedzenej zábavy na portáli B-Paradise, ktorý vám k dnešnému dňu ponúka

Vanilla server – základný minecraft

Classic server – minecraft s ochranou herného územia a tvojho herného majetku, s možnosťou aj inej zábavy , ako je mob-aréna, skákačky, bludiská a pod. plus možnosť lietať .

Creative server – minecraft s neobmedzeným inventárom a lietanie – zameraný na stavanie

——————————————————————————————————————————————————————

Akinomka