SkyBlock B-Paradise otvára svoju bránu…

Dnešným dňom 25.11.2015 otvárame na test Skyblock B-Paradise. Máme cca mesiac do vianočných sviatkov a dlhé zimné večery pred sebou,čo také by sme mohli v minecrafte hrať ? No predsa skyblock, tam sa dá vždy zabaviť. Čo ponúka Skyblock B-Paradise? Starú dobrú klasiku :
spawn kde nájdeš informácie ako začať hru a obchodníkov. Obchodovanie tu funguje na báze výmenného obchodu.
newspawn_sky

newspawn2-sky
Funguje nová MoB arena, ktorú sme poňali v klasickom skyblockovom duchu, aby zapadala do scenérie ostrovov a nerušila tak celkový dojem z krajiny. Nájdeš tu kladné moby na povrchu a pod povrchom ťa čaká ťažká hardcore mobarena.

mobarena-sky

Na vylepšovanie tvojho bojového umenia a ďalšiu zábavu slúži PvP aréna, kde si silu a skill môžeš porovnať so spoluhráčmi.

pvparena-sky

Samozrejme svoju šikovnosť môžeš dokázať splnením tvojich výziev(chalenge), ktorými posúvaš svoju hru na skyblocku na vyššiu úroveň.

Do budúcnosti chystáme dungeony  s príbehom, kde bude nutné vyriešiť rôzne úlohy a prebojovať sa cez špeciálnych mobov, poprípade hladať poklad.

Na  SkyBlock B-Paradise sa dostaneš cez lobby.

Príjemnú zábavu

p.s. Ďakujem admin teamu za spoluprácu, bez nich by skyblock nebol. Ďalej ďakujem  hráčovi cesky_DJ, ktorý nám pomohol dotiahnuť chalenge a konečné nastavenia tohoto projektu do úspešného konca. Za pomoc pri drobných detailoch, bez ktorých by  sa projekt spustiť nedal  ďakujem Gexigovi.

akinomka

One thought on “SkyBlock B-Paradise otvára svoju bránu…

  1. Tak se nám konečně otevřel SkyBlock. Super! Až budu mít trochu času, jistě se stavím. Mimochodem moc děkuji za skvělou spolupráci a zveřejnění. Až budete něco potřebovat, dejte vědět. Doufám, že SkyBlock uspěje a zvýší se počet hráčů.

Comments are closed.