Predstavujem Classic server B-paradise – kapitola 2. “ industrialna časť mesta „

V obrázkoch prinášam zmenu industrialnej časti mesta Paradise City. Aj túto časť mesta som rozostavala a doplnila, aby návštevníci mali zážitok  či už sa prevezú vláčikom, alebo len tak sa preletia týmto mestom. Pokiaľ sa rozhodnete prehliadnuť túto časť mesta, nezabudnite si zapnúť fly- lietanie, predsa len pohľad z hora je omnoho krajší. Priamo zo spawnu východom vedľa brány do free zóny smerom na západ sa celá časť mesta zamerala na industrializáciu. starý pohľad na horiaci zvyšok budovy som doplnila stavbami obytných domov (v pozadí).

horenie-clasikpožiar -clasik

Oproti horiacej scény smerom na západ vyrástla Požiarna stanica aj s heliportom a nádržami na vodu. Postavená je presne oproti bývalému úradu práce.

Poziarna_vchod požiarna_stanica poziarna _stanica2

Za požiarnou stanicou bola opustená budova laboratória, ktorú som stavala s Adameckomcz pre jeho redstone pokusy. Prestavala som budovu na sklad s autoparkom. Autá pre B-Paradise postavil hráč StyzCZ, jeho podpis nájdete na autách, ťahače som postavila sama, vysokozdvižný vozík staval Gexigo.

sklad1sklad2sklad3sklad4

Za skladmi sa nachádza logistické centrum s ďalšími centrálnymi skladmi aj čerpacou stanicou a bufetom.

logistika1logistika2logistika3logistika4

Pohľad oproti skladom  je v podstate továreň neznámeho druhu od hunterza, a za tou továrňou vyrástla vojenská loď stavaná hráčmi (pokiaľ poznáte autorov napíšte mi). Táto loď nijako nezapadala do  konceptu mesta, no i tak som našla spôsob ako ju zakomponovať, aby táto stavba nevytŕčala ako päsť na oko. Pristavala som k nej hangáry s vojenskou technikou a tak vznikol vojenský prístav.

huntovarenvojensky1 vojensky2

 

Za vojenským prístavom je nový klasický nákladný prístav.

N_prístav1N_pristav2N_pristav3

Za mostom oproti nákladnému prístavu dnes stojí nová atómová elektráreň.

atomova_el3atomova_el2atomova_el1atomova_el5atomova_el4

 

Ďalšie industriálne projekty  Paradise City sú vo výstavbe, prezradím že ma inšpirujú aj stavby hráčov, takže naše smetiarske auto mi vnuklo myšlienku postaviť spaľovňu odpadu. Cisterny zas k výstavbe chemických závodov. Napadajú ma rôzne laboratóriá určené pre výskum vesmíru, k čomu patria ďalšie a ďalšie stavby. Ešte v meste chýba veľa rôznych budov a komplexov, napríklad letisko. Za mestom popri železnici plánujem výstavbu poľnohospodárskeho centra, ktoré sa bude ťahať popri železničnej trati, aby cestovanie vláčikom nebolo fádne , ale zaujímavo obohatené o rôzne stavby, ktoré v minecrafte je možné vybudovať. Autorom nových stavieb som ja sama a detaili mi pomáha doťahovať Gexigo.

Ak  tieto výtvory chceš vidieť na vlastné oči, stačí sa pripojiť na server Classic b-paradise a preletieť sa ponad stavebné výtvory. Možnosť spolupráce je tiež vítaná, mesto potrebuje zaplniť rôznymi dopravnými prostriedkami aj stavbami.

Akinomka

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “Predstavujem Classic server B-paradise – kapitola 2. “ industrialna časť mesta „

Comments are closed.