Classic server B-Paradise

 

Classic server je server  zameraný na klasickú hru minecraftu s možnosťou ochrany hernej zóny a rôzneho hráčskeho vyžitia.

freezone

Hráč tu hrá klasický minecraft, pre ktorý je určená Free zóna. V tejto zóne si môže sám ochrániť svoju hernú zónu protectom, ktorý môže dosahovať 150×150 kociek. V tomto ochránenom prostredí si môže nastaviť rôzne flagy, čo znamená zakázať alebo povoliť, napríklad spawnovanie mobov, horenie, portovanie enderperlou a pod. Free zóna je vytvorená ako multiworld, pre hráča je podstatná informácia, že je to zóna, ktorá v prípade wipu sa úplne zmaže a vytvorí sa nový svet, nová mapa.

classic

Clasik ale od založenia tohoto serveru tvorí hlavná mapa charakteristická spawnom, kde hlavný spawn je radnica  s typickými iniciálmi b-paradise „BP“, V budove radnice sa nachádza admin shop, kde hráč môže predávať alebo nakupovať rôzne itemy a tak sa ekonomicky realizovať. Tiež sa tu nachádzajú portály-brány, ktorými sa hráč portuje na rôzne miesta na mape a samozrejme je tam aj portál do druhého sveta, do hráčskej Free zóny. Zaujímavosti tohoto servera sú krásne stavby miest, budov,sôch a pod vytvorených hráčmi, ktorý svoju šikovnosť a zručnosť vložili do týchto stavieb, ktoré zdobia Classic server B-paradise. Hlavná mapa so spawnom ostáva zachovaná a neresetuje sa, od počiatku zrodu tohoto servera.

zel_stanica2

Atrakciou servera nie sú len stavby, ale aj unikátna novoprerobená železnica, ktorá vás vo vyhliadkovej jazde zavedie na rôzne miesta so zaujímavými dielami hráčov minecraftu na tomto serveri.   V ďalších príspevkoch  pod názvom Predstavujem Classic server B-paradise ,nájdeš novinky a zmeny na Classic serveri, ktoré prebehli od 7 mesiaca 2015.

Týmto ťa pozývam na tento server si zahrať, možno len popozerať stavby,previesť sa vláčikom na vyhliadkové jazdy alebo si len tak nostalgicky zaspomínať.