aktuálne z B-paradise

BP news

Zdravím všetkých pravidelných čitateľov stránky B-paradise. Podľa ohlasov v shoutboxe je tu jeden alebo dvaja hráči, ktorí sú zvedaví, čo sa na B-paradise deje. Takže portál je stále po reforme zameraný na estetiku a stavanie v minecrafte – to je a aj bude priorita tohoto portálu.  Nakoľko admin team, zabezpečujúci chod serverov, je pracovne alebo  štúdiovo zaneprázdnený. Projekty ako Skyblock, Chaos – PvP server a Pandora napredujú extrémne pomaly. Nedokážem určiť čaovú hranicu, ktorá by presne definovala ich oficiálne spustenie pre verejnosť.

Pripravované servery, ktoré sme doposiaľ nespustili – dôvody :

  1.  Skyblock  : mapa pripravená, spawn a všetko čo k nemu patrí hotové( nastavená ekonomika a pod )chýbajú  chalenge. Sú vypracované od A do Z, len ich treba prepísať do programovacieho jazyka pluginu.
  2. Chaos-pvp server Mapa hotová, spawn funkčný, chýba prispôsobený plugin na banovanie a prepojenie na odbanovanie hráčov- keďže je to survival pvp server(po smrti obdrží hráč ban na  určitú dobu)
  3. Pandora – modovaný magický server – módy  sú zosúladené a otestované, black list hotový, spawn hotový. Chýba vytvorenie novej mapy, pridanie pluginov pre MP plus vytvoriť instalátor – práca tak na celý víkend.

Portál Minecraft Building Paradise nie je komerčný portál, každý kto sa na ňom podieľa to robí vo svojom voľnom čase a to sú dôvody, prečo všetko ide pomaly.

Ja sa relaxačne venujem stavaniu na Classic serveri B-Paradise, kde sa venujem tomu čo ma baví najviac – stavaniu. Momentálne pracujem na prerábaní Paradise city – hlavného spawnu na tomto serveri a zároveň pracujem na výstavbe mesta Moderna, ktoré dostáva ultra modernú podobu, no a popri tom všetkom sa prerába železnica (aby celou cestou vláčikom mal pasažier zážitok z okolitého minecraft sveta a nenudil sa strohým pohľadom na neprepracované monotónne okolie).

Classic server hľadá staviteľov, ktorí radi stavajú lode, na zaplnenie nového prístavu. Ďalej staviteľov alebo hráčov, ktorí sa venujú stavbe moderných víl alebo mrakodrapov do mesta Moderna. Zároveň oznamujem, že na Classic serveri majú hráči možnosť lietania – zapína sa príkazom „/fly“.

Prikladám sériu nových foto zo stavieb, ktoré som stavala ako dôkaz, že b-paradise žije svojim vlastným tempom  a ponúka veľa krásnych pohľadov na kockovaný svet minecraftu. Kto má záujem môže priložiť ruku k dielu na našich serveroch a prezentovať tak svoju šikovnosť v stavaní minecraft sveta.

akinomka

classic2 classic3 classic 6 moderna 1 moderna2 modrna3 moderna4 moderna6