Creativ server na verzii 1.8.7

BP news

Dnešným dňom sme spustili creativ server vo verzii 1.8.7.  Ospravedlňujem sa hráčom, ktorý ešte na zrode portálu b-paradise hrali creativ server  a postavili tam svoje stavby. Nakoľko som od bývalého admina obdržala značne poškodenú mapu, nedokázala som obnoviť vaše stavby postavené mimo centrum spawnu. Na mape boli plus úmyselne postavené zariadenia na lagovanie servera, ktoré sme odstránili hneď napočiatku – za takúto pozornosť vrele ďakujem.

creativ_spawn

 

Pripravili sme pre Teba creatívneho hráča novú Free zónu, kde si môžeš v creativ móde stavať na parcele  96 x 96 kociek alebo v mc jazyku povedané  6 x 6 chunkov.  Aj pri Creatívnom servery sme dbali na to aby si na nič nemusel čakať, parcelu-protect-pozemok si vytvoríš sám. Do free zóny sa dostaneš z hlavného spawnu bedrockovou bránou, kde ťa čaká info ako začať tvoju hru.  Spawn vo free zóne sme pojali tak československo-európsky. Uži si hru a relaxuj s nami na serveroch b-paradise.

PlotMe_creativ

 

Na stránke servera creativ si čoskoro nájdeš aj odkaz na aktuálnu dynmapu, kde si budeš môcť pozrieť stavby aj z 3D perspektívy.

akinomka a admin team