CREATIVE SERVER

edit : SERVER CREATIVE PO DOBU EVENTU  BEŽÍ V OFFLINE  MÓDE – T.J. AJ PRE WAREZ

Po evente oznamujeme, že creativ server pobeží v online móde na verzii 1.4.2

Pre hráčov to znamená že na creativ servery si od tejto chvíle zahrá len hráč s originálnym minecraftom. K tomuto kroku sme museli pristúpiť z dôvodu že podstata tohoto serveru je získať staviteľov s kreativitou a fantáziou ,aby zväčnili svoje epické stavby na serveri bez wipu. V poslednom čase creativ server odolávalo náporom hráčov ktorý nemali záujem stavať ale len hrať sa zo zakázanými itemamy a tak znepríjemňovať hru ozajstným staviteľom. Práve takéto počínanie  nás viedlo k rozhodnutiu na online mód.

Onedlho 6.12.2012 creativ server oslávi svoje 1. narodeniny . Vznikli a vznikajú tu unikátne stavby ktoré si zaslúžia úctu. Hráč si zas môže uctiť tvorcov minecraftu tým, že si zakúpi orginálny minecraft. Tieto indície ma viedli k tomu aby tento unikátny server bol prístupný len v online móde. Žiaľ pre tých , ktorý orginál hru nemajú, viac sa na server nedostanú.

P.S. Vzhľadom na časté výpadky servera v tomto týždni je koniec eventu o giftcode minecraftu posunutý o ďalší týždeň. Warez hráči stále môžu na clasic servery  postaviť k eventu stavbu hodiacu sa k téme halloween.

Comments are closed.